BİZ KİMİZ ?
Ayşegül Sevinç Saç Ekim Kliniği

Estetik bir bütündür,kadın içinde erkek içinde saç tamamlayıcı bir aksesuardır. Kimse yaptırdığı estetiğin belli olmasını istemez. Saç ekimi işlemi için doğallık vazgeçilmez en önemli unsurdur. Bu doğallığı yıllardır yaptığımız ekim sonuçları ile elde etmiş bir ekibiz. Saç ekimi yeni teknolojiyi kullanmakla beraber el becerisi işidir. Ayşegül Sevinç Saç Ekim Merkezi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile bunu başardık.

Biz Kimiz?

Pozitif E-ticaret  2010 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, kısacası “İnternet Teknolojisi’nin Tüm Renkleri” ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye'nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

 

Ekibimiz ve ofisimiz

Pozitif  E-ticaret yazılım tutkunu ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Beykent ofisimiz de çalışmaktayız.

Pozitif E-ticaret ; Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek E-ticaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur. Promist; bilişim teknolojilerini özümsemiş, alanlarında uzman yönetim ve koordinasyonda misyon ve vizyon oluşturan, birikimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Pozitif E-ticaret;ürettiği yazılım ürünleriyle, hayatı kolaylaştıracak pratikleri bireye ve topluma kazandıran, keyifle kullanımını sağlayacak projeleri gerçekleştirmede doğru ve çözüm odaklı, yöntemler belirleyerek, evrensel bir tutkuyla insanlık idealinde sektörel hizmetler sunmaktadır.

Profesyonel Kadromuz

Aysegül Sevinç Saç Ekim Kliniği, saç ekimi ve saç tedavisiyöntemleri ile ilgili uluslararası alanda yıllardır faaliyet gösteren, konusunda uzman ekibe sahiptir. İnsan görselinin en önemli detaylarından olan saçları yeniden tasarlayıp, saç kaybı problemi yaşayan danışanlarımızı hayranlık uyandıracak saçlara kavuşturarak kişiye özel saç tasarımı ve saç ekimi uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Benim Kadrom

Ayşegül sevinç

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Gülşah Çolak

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Cüneyt Habib

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Selime Sevinç

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Azade Lim

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Rabia Tuncer

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Zeynep Demir

Saç Ekim Uzmanı
Hastanede Ekim

Hastanede Ekim

Saç Ekimi de cerrahi bir operasyon olduğu için ve sağlığınıza çok önem verdiğimiz için hastane hijyeninde ekim yapıyoruz.

Garantili Sonuç

Garantili Sonuç

Ömür boyu gönül rahatlığıyla ve güvenle kullabileceğiniz ve gaynaya her baktığınızda mutlu hissedeceğiniz bir sonuç için...

Ücretsiz Randevu

Ücretsiz Randevu

Saç sağlığınızla ilgili her türlü probleminiz için ücretsiz randevu hattımızdan randevu alarak uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Destek

7/24 Destek

Saç ekimi öncesi ya da sonrası aklınıza takılan her türlü soru için istediğiniz her zaman uzmanlarımıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz.