BİZ KİMİZ ?
Ayşegül Sevinç Saç Ekim Kliniği

Estetik bir bütündür,kadın içinde erkek içinde saç tamamlayıcı bir aksesuardır. Kimse yaptırdığı estetiğin belli olmasını istemez. Saç ekimi işlemi için doğallık vazgeçilmez en önemli unsurdur. Bu doğallığı yıllardır yaptığımız ekim sonuçları ile elde etmiş bir ekibiz. Saç ekimi yeni teknolojiyi kullanmakla beraber el becerisi işidir. Ayşegül Sevinç Saç Ekim Merkezi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile bunu başardık.

Köklü hastane grupları ile yapmış olduğumuz iş ortaklıkları ve deneyimimizin en büyük referansı olduğu sağlık sektöründe, tüm dünya ile eş zamanlı şekilde en yeni teknolojileri kullanmaktayız. Dünyanın her yerinden gelen danışanlarımıza güvenilir, güler yüzlü, kaliteli hizmet vermek adına alanımızda yapılan tüm yeniliklerin takipçisi ve kullanıcısı olma gururu ile rakiplerimizden ayrılımakta, uluslararası platformda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

2005 yılından bu yana Aysegül Sevinç Saç Ekim Kliniği olarak uzmanlarımızla beraber yeni teknolojileri de takip ederek saç ekim alanında üst düzey hizmet vermeye çalışıyoruz. Amacımız saç ekimini en doğal en konforlu hale getirebilmek.

 

Profesyonel Kadromuz

Aysegül Sevinç Saç Ekim Kliniği, saç ekimi ve saç tedavisiyöntemleri ile ilgili uluslararası alanda yıllardır faaliyet gösteren, konusunda uzman ekibe sahiptir. İnsan görselinin en önemli detaylarından olan saçları yeniden tasarlayıp, saç kaybı problemi yaşayan danışanlarımızı hayranlık uyandıracak saçlara kavuşturarak kişiye özel saç tasarımı ve saç ekimi uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Benim Kadrom

Ayşegül sevinç

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Gülşah Çolak

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Cüneyt Habib

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Selime Sevinç

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Azade Lim

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Rabia Tuncer

Saç Ekim Uzmanı
Benim Kadrom

Zeynep Demir

Saç Ekim Uzmanı
Hastanede Ekim

Hastanede Ekim

Saç Ekimi de cerrahi bir operasyon olduğu için ve sağlığınıza çok önem verdiğimiz için hastane hijyeninde ekim yapıyoruz.

Garantili Sonuç

Garantili Sonuç

Ömür boyu gönül rahatlığıyla ve güvenle kullabileceğiniz ve gaynaya her baktığınızda mutlu hissedeceğiniz bir sonuç için...

Ücretsiz Randevu

Ücretsiz Randevu

Saç sağlığınızla ilgili her türlü probleminiz için ücretsiz randevu hattımızdan randevu alarak uzmanımızla görüşebilirsiniz.

Destek

7/24 Destek

Saç ekimi öncesi ya da sonrası aklınıza takılan her türlü soru için istediğiniz her zaman uzmanlarımıza ulaşıp bilgi alabilirsiniz.